Pogorzelica SPA

(1)
Wybierz termin pobytu
Wybierz termin pobytu
2 dorosłych, 0 dzieci
Pogorzelica, ul. Leonida Teligi 2 - basen, który udostępnia swoim gościom ośrodek wczasowy LEŚNY DWÓR.
Ośrodek Wczasowy LEŚNY DWÓR mieści się nad morzem - na fotografii ogólny obraz obiektu oglądanego z zewnątrz.
Już na pierwszy rzut oka widać, czego turyści mogą się spodziewać po ośrodku wczasowym LEŚNY DWÓR z Pogorzelicy nad morzem.
Własny basen to niewątpliwie spora atrakcja, którą swoim gościom zapewniają gospodarze ośrodka wczasowego LEŚNY DWÓR z Pogorzelicy.
Jeśli chodzi o udogodnienia dla dzieci na czas pobytu nad morzem, to ośrodek wczasowy LEŚNY DWÓR w Pogorzelicy oferuje m.in. takie rzeczy.
Widok na ogród, jakim dysponuje ośrodek wczasowy LEŚNY DWÓR(ul. Leonida Teligi 2, Pogorzelica|nad morzem|zachodniopomorskie)
Tak prezentuje się ogród przy ośrodku wczasowym LEŚNY DWÓR - ul. Leonida Teligi 2, 72-351 Pogorzelica, woj. zachodniopomorskie
Coś dla dzieci od ośrodka wczasowego LEŚNY DWÓR, czyli plac zabaw znajdujący się na terenie obiektu z Pogorzelicy (ul. Leonida Teligi 2).
LEŚNY DWÓR to ośrodek wczasowy w Pogorzelicy, a na terenie obiektu nad morzem znajduje się taki oto dziecięcy plac zabaw.
Budynek ośrodka wczasowego LEŚNY DWÓR z Pogorzelicy sfotografowany od strony zewnętrznej.

LEŚNY DWÓR i WILLA STAROSTY

Pogorzelica, Ośrodek wczasowy

Leśny Dwór - znakomite miejsce na wypoczynek w Pogorzelicy - pokoje, domki, restauracja, wesela, konferencje, atrakcje.

Przyjazny rodzinie
od 65 złza nocZapytaj o nocleg

SPA w Pogorzelicy

Hotele, pensjonaty z basenami. Oferty Last Minute. Wybierasz się na urlop i poszukujesz miejsca, w którym dobrze odpoczniesz, zrelaksujesz się oraz odprężysz? Wypróbuj, a przekonasz się, że nie ma żadnego odpowiedniejszego miejsca do pozyskania dynamiczności oraz miłego spędzenia czasu. Nasz obiekt to prestiżowe miejsce, w jakim możesz zatroszczyć się o własny wygląd oraz odpowiednie samopoczucie. Polecane jest osobom, które przebyły uciążliwe schorzenia, przeszły dużo stresujących sytuacji bądź mają problemy zdrowotne spowodowane m. in. wiekiem. Też mile widziane są osoby, jakie chcą zatroszczyć się o swój wizerunek i poczuć się młodziej. Już w trakcie jednej wizyty w dużej mierze pokrzepisz siły i polepszysz swoją kondycję psychiczną oraz fizyczną. W tego rodzaju punktach otrzymasz duży wybór zabiegów. Odnowa biologiczna proponuje następujące kategorie zabiegów: upiększające, odmładzające oraz odprężające. W kompetentnych gabinetach zadbasz o skórę twarzy, całego ciała, a dodatkowo dłoni oraz stóp. W wypadku uporczywych boleści możesz skorzystać z masaży, które spowodują, iż nabierzesz większej kondycji fizycznej.

Pogorzelica SPA

Odnowa biologiczna używa wyłącznie przetestowanych, świetnych kosmetyków, dzięki temu realizowane zabiegi przynoszą jeszcze znaczniejsze rezultaty. Nasi profesjonalni i doświadczeni terapeuci sprawią, iż poczujesz się ukojony, odprężony i zapomnisz o problemach dnia codziennego. Pożądane byłoby pamiętać, że wypoczynek to nie wyłącznie gabinety kosmetyczne. To również perfekcyjnie dostosowane pokoje, w jakich też możesz zatroszczyć się o równowagę ciała i ducha. Obszerne pokoje, wygodne łóżka, uspokajający wystrój – to wszystko pozytywnie oddziałuje na samopoczucie gości znajdujących się w SPA Pogorzelica to miasto turystyczne, z tej przyczyny tak popularne są tutaj tego rodzaju obiekty. W restauracjach znajdziesz należycie skomponowane dania dietetyczne, które mają na celu wsparcie w regeneracji całego organizmu oraz poprawy kondycji. Możesz posiadać pewność, iż posiłki w Pogorzelica spa wykonywane są tylko z najświeższych oraz niezrównanych jakościowo produktów. Używamy ekologicznych i nieprzetwarzanych składników. Nie bez powodu mówi się, że „jesteś tym co spożywasz”, w mgnieniu oka spostrzeżesz jak pozytywnie działa na Ciebie taka dieta

Spa Pogorzelica zaprasza!!!