Pogorzelica - domki przy morzu

(8)

Domek blisko morza w Pogorzelicy to super propozycja na letni wypoczynek. Przedstawiamy sprawdzone obiekty, które zadbają, by twój urlop był udany. Wolne domki szybko znikają - nie czekaj i zarezerwuj jak najszybciej.

Domki w Pogorzelicy - wypoczywaj nad morzem. 


Pogorzelica jest wyjątkowo atrakcyjną miejscowością wypoczynkową nad morzem. Położoną w niedużej odległości od Rewala i Niechorza, które stanowią łącznie kompleks turystyczny, opływający ogromem atrakcji dla dzieci, młodzieży, dorosłych, a także seniorów. 

Drewniane domki w Pogorzelicy na terenie Camping PIK

W Pogorzelicy znajdziesz najróżniejsze domki. Najpopularniejsze to jednak te drewniane.
Takie jak na zdjęciu, na terenie obiektu Camping PIK.
Zgodzisz się chyba, że taki domek ma swój niepowtarzalny klimat?
Na myśl przychodzą mi młodzieńcze czasy kolonii i wyjazdów szkolnych.
Fajnie wrócić myślami do tych czasów. Lub przyjechać i budować nowe wspomnienia - ze znajomymi lub rodziną.


Doskonałym rozwiązaniem spędzenia wakacji nad morzem jest wynajęcie domku letniskowego "szytego na miarę" potrzeb poszczególnych grup wiekowych.

Doskonale wyposażone, często z altanami przygotowanymi do grillowania i ucztowania.  


Domki dla rodzin z dziećmi. 

Pogorzelica domki to przede wszystkim idealnie urządzone i zorganizowane miejsca wypoczynku dla rodzin z dziećmi.
Niedrogie w wynajmie, w pobliżu najważniejszego miejsca, czyli plaży i wyposażone w sposób spełniający oczekiwania nawet najbardziej wymagających wczasowiczów. 

Komfortowe pokoje 2-,3- lub 4-osobowe, wyposażone w telewizory i sieć Internet. Łazienki wykonane w wysokim standardzie i kuchnie bądź aneksy kuchenne z lodówką, kuchenką i często z mikrofalą oraz z pełnym wyposażeniem naczyń, które umożliwią swobodne gotowanie.

Wiele gospodarzy zadbało o dodatkowe atrakcje dla dzieci.
Na zdjęciu plac zabaw w Domkach Hubertus.

Domki Hubertus w Pogorzelicy zapewniają dla dzieci plac zabaw

Pełna swoboda i dzieci “zawsze na oku”. 


Najlepszym wyborem dla rodzin z dziećmi są nad morzem domki położone:

  • w otoczeniu lasu,
  • w pobliżu plaży.
  • Z parkingiem strzeżonym,
  • nowoczesnym placem zabaw,
  • a nawet z basenem na terenie ośrodka wczasowego. 


Rozwiązanie takie bowiem pozwala dorosłym na kontrolę poczynań pociech nawet w trakcie zwykłego poleniuchowania. Dzieciom z kolei gwarantuje brak nudy, w trakcie relaksu dorosłych. 


Pogorzelica domki letniskowe to "strzał w dziesiątkę" dla seniorów. 


Doskonałe wyposażenie domków zlokalizowanych w pobliżu morza i otoczonych lasem to także idealne rozwiązanie dla seniorów. Zapewniają one bowiem pełną swobodę wszystkim szukającym ciszy i spokoju. 


Domki Pogorzelica do wynajęcia- doskonałym miejscem dla osób niepełnosprawnych.  


Zlokalizowane nad morzem domki, w pobliżu plaży, małe dwuosobowe i dostosowane konstrukcją do osób mających problem z poruszaniem się. Zaprojektowane w sposób umożliwiający bezproblemowy wjazd wózkiem do domku. Ponadto dostosowane do przemieszczania się wózkiem po kolejnych pomieszczeniach i z wyposażeniem łazienki umożliwiającym swobodne mycie. 


Wybierz tani domek letniskowy w mieście Pogorzelica. 


Podstawowym atutem decyzji o wynajmie domku w Pogorzelicy są atrakcyjne ceny za wynajem. Ponieważ koszt wynajmu może oznaczać niedrogi i udany pobyt wakacyjny. Bowiem są ośrodki wczasowe, w których wynajem komfortowego domku zamyka się już w wysokości 40 zł. za noc. 


Zaplanuj wakacje i wypoczywaj tanio. 


Oczywiście wynajęcie tańszego domku wiąże się wcześniejszym zaplanowaniem wakacji.

Jest to jednak sytuacja całkiem normalna. Bowiem oczywistym jest, że wraz ze zbliżającym się sezonem, dostęp do domków letniskowych, wynajmowanych w atrakcyjnych cenach mocno się kurczy. Jednakże przy odpowiednio wczesnym zaplanowaniu wakacji, szeroki wybór domków i ich rozpiętość cenowa za najem pozwalają na szeroki wachlarz wyboru.

W Polsce już od dawna panuje opinia, że wakacje nad morzem dostępne są tylko dla osób z zasobnymi portfelami. Jednakże przy odpowiednim terminie zaplanowania wypoczynku i wcześniejszej rezerwacji domku, koszty te wcale nie muszą przerażać. 


Bardzo dobry przykładem jest różnica cenowa pomiędzy możliwością wynajęcia domku w wysokości 40 zł za noc, a możliwością wynajęcia pokoju hotelowego. Bowiem ceny pokoi rozpoczynają się od 260 zł. za dobę. 

Rozpatrując pobyt wakacyjny pod tym kątem odpowiedź nasuwa się tylko jedna. Wakacje w domkach nad morzem są bezsprzecznie tanią formą wypoczynku. 

Czy znajdę domki letniskowe całoroczne w Pogorzelicy?

Pogorzelica to wspaniała miejscowość na wypoczynek nie tylko w sezonie wakacyjnym. Turyści chętnie odwiedzają to miejsce również w zimniejszych miesiącach. Poza sezonem znajdziemy w Pogorzelicy czynne nie tylko pensjonaty czy hotele ale również domki letniskowe.

Czy domki letniskowe w Pogorzelicy są przystosowane dla osób niepełnosprawnych?

Pogorzelica to kurort o niesamowitych walorach klimatycznych jak i przyrodniczych. Spacery pomiędzy pięknymi lasami sosnowymi, morski klimat to idealne miejsce na wypoczynek dla osób niepełnosprawnych. Domki letniskowe w Pogorzelicy niestety nie mają w większości warunków do przyjmowania gości niepełnosprawnych, szczególnie na wózkach ale polecamy parę ośrodków, które spełniają takie warunki.

Czy domki w Pogorzelicy akceptują zwierzęta?

Wyjazd z czworonogiem to dla wielu turystów sprawa oczywista. Dlatego też coraz więcej domków letniskowych otwiera się na wakacje z pupilem. W Pogorzelicy również znajdziemy domki letniskowe, które chętnie zapraszają turystów ze swoimi zwierzakami. 

Do wypoczynku z pupilem można wybrać domki na terenie ośrodków wczasowych bezproblemowo akceptujących zwierzęta. Do wyboru jest ich w Pogorzelicy naprawdę wiele.

Jednakże jednym z lepszych rozwiązań jest wynajem domku w ramach agroturystyki. Rozwiązanie takie bezsprzecznie zapewni spokój i swobodę zarówno zwierzakowi jaki opiekunowi.

Czy w Pogorzelicy znajdziemy domki z basenami?

Większość domków letniskowych w Pogorzelicy nie posiada na swoim terenie basenów. Natomiast jest w Pogorzelicy parę ośrodków, które oferują turystom baseny zewnętrzne lub wewnętrzne. Obiekty takie zazwyczaj mają także do wynajęcia kilka domków letniskowych.

Które domki w Pogorzelicy znajdują się przy plaży?

Jak najbardziej znajdziemy w Pogorzelicy domki letniskowe, które znajdują się bardzo blisko morza. Pięciominutowy spacer na plażę  w tak wspaniałych okolicznościach przyrody to sama przyjemność.

Jaki jest średni koszt wynajęcia domków letniskowych w Pogorzelicy?

W Polsce już od dawna panuje opinia, że wakacje nad morzem dostępne są tylko dla osób z zasobnymi portfelami. Jednakże przy odpowiednim terminie zaplanowania wypoczynku i wcześniejszej rezerwacji domku, koszty te wcale nie muszą przerażać. 


Bardzo dobry przykładem jest różnica cenowa pomiędzy możliwością wynajęcia domku w wysokości 40 zł za noc, a możliwością wynajęcia pokoju hotelowego. Bowiem ceny pokoi rozpoczynają się od 260 zł. za dobę. 


Rozpatrując pobyt wakacyjny pod tym kątem odpowiedź nasuwa się tylko jedna. Wakacje w domkach nad morzem są bezsprzecznie tanią formą wypoczynku. 

Które domki letniskowe w Pogorzelicy oferują wyżywienie?

Wyjazd nad morze to dla niektórych turystów odpoczynek i relaks nie tylko od codzienności i pracy ale również od gotowania. Domki letniskowe w Pogorzelicy w większości posiadają swój aneks kuchenny. Jednak bez trudu znajdziemy ośrodki, które na swoim terenie oferują wypoczynek w domkach letniskowych jak również wyżywienie na miejscu.

Czy domki Pogorzelica dla rodzin z dziećmi to dobry wybór?

Pogorzelica to wymarzony kurort do spędzenia wakacji z dziećmi. Jest tu mnóstwo domków letniskowych jak i innych ośrodków oferujących przeróżne atrakcje  dla rodzin z dziećmi. Większość domków letniskowych w Pogorzelicy jest wręcz zaprojektowana dla rodzin. Ich wysoki standard zapewnia pełne bezpieczeństwo i komfort odzwierciedlający warunki domowe.  

Wyślij zapytanie