Zorganizuj wesele Twoich marzeń nad morzem

Ślub jest wyjątkowym dniem w życiu każdej zakochanej pary. I o ile najważniejszym punktem tej uroczystości jest w zasadzie samo złożenie przysięgi małżeńskiej, o tyle to właśnie na weselu wszyscy goście, wraz z młodą parą, mają okazję wspólnie cieszyć się, bawić, świętować i dać upust swoim emocjom. Ten dzień powinien bowiem zostać niezapomniany. A gdzie zorganizować ślub swoich marzeń? Wesele nad morzem to dopiero bajkowa sceneria! Ta magiczna atmosfera, piękne widoki i morska bryza, tworzą wyjątkowo romantyczny nastrój, który z pewnością udzieli się także gościom. Na Wybrzeżu Rewalskim na przykład, jest wiele ośrodków oferujących profesjonalną organizację i kompleksową obsługę przyjęć weselnych. Dziś postanowiliśmy skupić się jednak na Pogorzelicy i Ośrodku Wypoczynkowym "Komandor", który organizuje bajkowe wesela, a jego ofertę warto wziąć pod uwagę w przypadku planowania tego wyjątkowego dnia.


Ośrodek Wypoczynkowy "Komandor" Pogorzelicy realizuje przyjęcia weselne od 80 do nawet 250 osób. Wieloletnie doświadczenie, wykwalifikowana kadra, profesjonalny szef kuchni oraz indywidualne podejście do każdej młodej pary, na jakie można tu liczyć to gwarancja udanej uroczystości, która zadowoli wszystkich gości.

Na weselnych biesiadników czekają tu duża, profesjonalnie i kompleksowo przygotowana sala o powierzchni 660 m2, pięknie udekorowane stoły i parkiet do tańczenia o powierzchni 150 m2. Ośrodek zapewnia pełną obsługę przez całą noc, aż do godziny 5:00 rano i nie pobiera tzw. opłaty korkowej za własny alkohol.

Ponadto, na terenie ośrodka znajduje się także specjalnie wydzielone miejsce dla dzieci, tzw. „Klub Małego Komandora”, oddalony o zaledwie 30 metrów od sali głównej, który jest namiotem plażowym z wieloma ciekawymi atrakcjami i animacjami dla maluchów. Do dyspozycji weselników, nie zabraknie również letniej werandypowierzchni 100 m2, na której można także zorganizować ceremonię zaślubin.

Ośrodek Komandor pomóc może ponadto przy wyborze tortu, wiązanki ślubnej, oprawy muzycznej, wynajmie autokarów dla gości czy dekoracji sali, kościoła i samochodu.

Bogato i różnorodnie skomponowane menu, pozostawia parze młodej szeroki wybór potraw na pierwsze i drugie danie, surówek, zimnych zakąsek, czterech gorących kolacji, napojów i menu poprawinowego, zawierającego również śniadanie.

Dodatkowo, w ofercie „Komandora” znajdują się także takie atrakcje jak: fontanna czekoladowa, wiejski stół z wyrobami regionalnymi z całej Polski, pokaz sztucznych ogni, przygotowanie drobnych prezentów dla gości, wynajem barmana do serwowania drinków, wynajem limuzyny lub bryczki i wiele innych, indywidualnie ustalanych kwestii.

Koszt wesela jednodniowego zaczyna się już od 120 zł, zaś dwudniowego od 180 zł za osobę. Ośrodek „Komandor”, w ramach prezentu ślubnego oferuje również młodej parze noc w luksusowym apartamencie, ze śniadaniem podanym do łóżka. Również dla rodziców i gości przygotowywane są specjalne ceny noclegów, uzależnione od standardu i ilości zakwaterowanych.

Ośrodek Wypoczynkowy „Komandor” to w kilku słowach kompleksowa, profesjonalna obsługa, szeroki wachlarz możliwości, piękne, nadmorskie położenie i pełne wsparcie w organizacji tego najważniejszego dla zakochanych dnia.

Galeria
Dodano: 2015-07-21 15:55:00

Komentarze (3)
Anonim
5.08.2021 16:00

Wesele nad morzem to moje skryte marzenie. Mam nadzieję, że uda mi się je kiedyś zrealizować.

Anonim
5.08.2021 16:01

Wesele to szczególny dzień dla pary młodej, więc zależy im na każdym szczególe. Takie nadmorskie wesele to z pewnością plan niejednych narzeczeńców.

Andżelika Gąska
9.07.2022 19:42

Witam czy 17 czerwca 2023 roku są jeszcze wolne terminy na organizację Wesela ?

Dodaj komentarz