Wesele nad morzem

Ostatnio, przeglądając oferty obiektów hotelarskich, natrafiłam na bardzo ciekawy pomysł zorganizowania wesela i chciałam się z Wami tym podzielić.

Zapewne wielu z Was stoi jeszcze przed TĄ najważniejszą decyzją w życiu. Oczywiście mam na myśli zawarcie związku małżeńskiego, a co za tym idzie- zorganizowanie wesela.

 Wesele planuje się raz w życiu i jest to dla Nas bardzo ważne wydarzenie, które będziemy wspominać przez lata. Warto więc poświęcić trochę czasu, na dokładne przemyślenie całej sprawy. Dobrze, gdy wiemy co chcemy, jak chcemy i gdzie chcemy.

Jeśli jednak macie wątpliwości to może Wam pomogę i podsunę ciekawy pomysł :)

Wyobraźcie sobie swoje wesele nad morzem MARZEŃ. Śpiew ptaków, świeże powietrze, kwiaty, dookoła zieleń i szum morza… Tak- szum morza. Kto by nie chciał świętować razem z rodziną tego ważnego dnia, nad naszym pięknym polskim morzem? Czujecie już ten klimat? Jest cudownie.. wspaniała pogoda, słonko świeci, w powietrzu czuć miłość :)

Dodatkowo każdy z Was, chciałby mieć TEN dzień uwieczniony na zdjęciach i pewnie znajdą się i tacy co będą chcieli zrobić sobie sesję plenerową ( cieszą się one ostatnio coraz to większą popularnością ). Ja osobiście też jestem za.

Czy jest coś piękniejszego i bardziej magicznego niż zdjęcie pary młodej na plaży, przy zachodzie słońca? Nie wydaje mi się :)

Ośrodek wypoczynkowy, na który natrafiłam, zajmujący się organizacją uroczystości weselnych, nazywa się "Komandor" i mieści się w Pogorzelicy.

Moją uwagę przykuł profesjonalizm, z jakim podchodzi się tu do planowania wesela. Czytając ofertę, od razu można wywnioskować, że w tym ośrodku bardzo poważnie i indywidualnie podchodzi się do każdego klienta. Właściciele zdają sobie sprawę, że dzień zawarcia małżeństwa, to ważne wydarzenie i dokładają wszelkich starań, aby Państwo Młodzi, byli zadowoleni i zapamiętali tą chwilę do końca życia.

Mam nadzieję, że rozwiałam wątpliwości tych, co jeszcze się wahali nad wyborem miejsca na zorganizowanie wesela, natomiast innym podsunęłam zupełnie inną perspektywę.

 Pamiętajmy, że w dniu wesela powinniśmy czuć się najważniejsi i najszczęśliwsi :)

Dodano: 2013-10-22
Komentarze (2)
Anonim 10.08.2021 17:50

Wesele nad morzem byłoby spełnieniem moich marzeń. Najważniejszy dzień mojego życia w tak pięknym miejscu.

Anonim 10.08.2021 17:51

Myślę, że ten artykuł rozwiał moje wątpliwości. Wybieramy z narzeczonym ślub nad morzem.

Dodaj komentarz