Sprzedawaj rezerwacje na swojej stronie www!

Przekonaj się, jak zyskać więcej bezpośrednich rezerwacji w Twoim obiekcie. Booking engine da możliwość gościom zabookować pobyt od razu na stronie obiektu, a ich rezerwacja automatycznie znajdzie się w kalendarzu NFHotel. Dodatkowo zarówno Ty, jak i Twoi goście dostaną elektroniczne potwierdzenie ze wszystkimi danymi pobytu.

Dzięki modułowi rezerwacji goście mogą:

  • sprawdzić dostępność w danym terminie;

  • wybrać odpowiedni rodzaj pokoju/domku/apartamentu;

  • zobaczyć cenę za pobyt;

  • dokonać rezerwacji ;

  • opłacić zadatek, bądź całą kwotę za rezerwację;

  • otrzymać potwierdzenie email/sms.

 Wyjdź naprzeciw oczekiwaniom!

  Obecnie konsumenci cenią rozwiązania pozwalające na załatwianie wszelkich spraw z pozycji ekranu urządzeń elektronicznych. Możliwość uniknięcia kontaktu z drugim człowiekiem i maksymalne skrócenie czasu działania są nieodzowne.

Silnik rezerwacji booking engine pozwala na podgląd jak wygląda poszukiwany pokój, czy apartament, jakie jest jego wyposażenie, a także jakie udogodnienia oferuje obiekt i jego otoczenie. W momencie, gdy termin nie jest dostępny, gość widzi inne wolne termin. Może też sprawdzić możliwe konfiguracje pokoi dla podanej liczby osób. Cały proces rezerwacji to tylko kilka prostych kroków.

Pozwól odpowiedzieć na Twoje oczekiwania!

Dzięki naszemu programowi rezerwacje robią się same, bez jakichkolwiek działań ze strony Twojej i Twoich pracowników. Dzięki temu masz możliwość zredukowania osób pracujących na recepcji, albo skoncentrować się na obsłudze gości w obiekcie.

Silnik rezerwacji NFHotel daje Ci możliwość ustawienia różnych planów cenowych na poszczególne sezony, czy ze względu na dostępne wyżywienie. Możesz ustawić różne pakiety, ograniczenia pobytów i restrykcje. Goście podczas dokonywania rezerwacji mogą też dokupić dodatkowe usługi, czy produkty.

Spraw, aby strona www Twojego obiektu nie tylko była jego wizytówką, ale dodatkowym i to niezwykle skutecznym pracownikiem!Dodano: 2022-05-23 15:58:00