Sale konferencyjne w najlepszym stylu: Twój biznesowy event w hotelu****

Szanujące się firmy raz po raz organizują dla swoich pracowników wyjazdy szkoleniowe. Najczęściej łączy się je z dobrą kolacją i wzajemną integracja ekipy. Aby wyjazd był udany warto zadbać o dobre miejsce na pobyt. Jak wybrać hotel na konferencję w dobrym stylu?

Wyjazd biznesowy i wycieczka - dwa w jednym

Kto powiedział, że wyjazd firmowy musi kojarzyć się tylko z siedzeniem na konferencji i słuchaniem przez wiele godzin prelegentów. O wiele lepiej, ciekawiej i efektywniej będzie jeśli zaproponujecie swoim pracownikom połączenie tego z wizytą w ciekawym miejscu. Na przykład w historycznym krzyżackim zamku. Jeden z takich znajduje się w mieście Gniew.

Dlaczego warto zaproponować pracownikom konferencję w Gniewie?

Obiekt świetnie łączy historyczne zabytkowe wnętrza z nowoczesnością. Znajdujący się na miejscu luksusowy hotel z basenami i strefą spa pozwoli zrelaksować się po wszystkich ważnych posiedzeniach. Świetna restauracja przygotuje posiłki, które poprawią humor i pozwolą na wzajemne rozmowy w luźniejszej atmosferze.

Sala konferencyjna jest wyposażona we wszystkie sprzęty potrzebne do zorganizowania biznesowych rozmów. Pracownicy hotelu pomogą w sprawach technicznych i podłączą urządzenia takie jak rzutnik, mikrofon albo uruchomią klimatyzację. W całym hotelu działa wi-fi więc uczestnicy spotkania mogą na bieżąco sprawdzać na swoich urządzeniach potrzebne analizy i strony internetowe.

Przy okazji może wypad do Trójmiasta?

Miasto Gniew znajduje się na Pomorzu. Niedaleko jest stąd między innymi do Gdańska, Gdyni i Sopotu. Można poświęcić jeden dzień weekendu na wspólną turystykę i zwiedzenie wielu ciekawych zabytków o muzeów. A jeśli nie macie czasu na takie wycieczki warto chociaż przejść się na spacer po okolicy między innymi nad Wisłę. Można też wypożyczyć rowery albo popłynąć gondolą. Na miejscu są także bilard, kręgielnia i wiele innych atrakcji.

Więcej informacji na temat organizacji konferencji w zamku Gniew możecie znaleźć na firmowej stronie internetowej https://www.zamek-gniew.pl/biznes/konferencje_i_szkolenia.

Dodano: 2023-08-25 13:42:00

Komentarze (0)
Dodaj komentarz