Raj dla dzieci, i to w Karpaczu?

Każdy kto ma szczęście mieć dzieci, raczej na wakacje w domu ich nie zostawi. Problem może być jeden - nasze atrakcje, jak piękne góry i świeże powietrze, dla nich będą najczęściej totalną nudą. Takie prawo dziecka - ale jest na to rozwiązanie, wprost z dolnośląskiego Karpacza, a dokładnie z pensjonatu Karkonoski SPA***:

Karpacz

Kręcił: KM Studio.

Od wesołych wersji dań, które uśmiechają się do naszych pociech i wręcz “mówią” do nich zjedz mnie, zjedz mnie, po sale i place zabaw, kończąc na takich perełkach jak możliwość upieczenia własnego ciastka (oczywiście w pełni bezpiecznie!). Dla tych bardziej ciekawych świata - profesjonalne nosidełka, by nie było strachu zabrać dziecka w góry. Czyli wszystko po to, by rodzina zapamiętała wyjazd jak najlepiej.

Oczywiście nikt o samych rodzicach od razu nie zapomniał i wszystkie wygody, od szachów po SPA, są na wyciągnięcie ręki!

A sam film jest swojego rodzaju wyjątkiem. Mało jest w internecie filmów tak mocno skupiających się na dzieciach (praktycznie w 100%?), tak przyjaznych dla widza. Nie będzie przesadą, jeśli napiszę, że inni hotelarze nie stracą cennego czasu, jeśli się nim zainteresują. A warto!

A inne, równie ciekawe obiekty, znajdziecie poniżej: