Program hotelowy NFHotel - zapraszamy hotelarzy z Pogorzelicy do współpracy

NetFactory zachęca hotelarzy z Pogorzelicy, oferujących noclegi, hotele, pensjonaty, SPA, domki letniskowe, kwatery, pokoje lub apartamenty, do współpracy w zakresie korzystania z programu NFHotel. Prowadząc obiekt hotelarski w Pogorzelicy z pewnością potrzebujesz praktycznego oprogramowania, które pozwoli Ci na wygodną obsługę każdego gościa. Program NFhotel to m. in. błyskawiczne zapisywanie nowych rezerwacji, którego dokonać można podczas krótkiej rozmowy telefonicznej, w czasie której tworzy się w programie rezerwację i przesyła ją do zatwierdzenia klientowi, który to z kolei może ją autoryzować błyskawicznym przelaniem zadatku lub całości wpłaty dzięki linkowi do płatności online. Rezerwacje oznaczone są na intuicyjnym grafiku. NFhotel to też szybkie i nieskomplikowane rozliczenia, w których ryzyko błędu sprowadzone jest do minimum. Pomaga w tym też dynamiczny cennik, obliczający i podpowiadający odpowiednie opcje związane z wyliczaniem cen rezerwacji.


Zdecydowanym ułatwieniem jest także wewnętrzny komunikator - prosty w obsłudze, pozwalający na wysyłanie zwięzłych komunikatów między osobami obsługującymi recepcję. Pracę ułatwiają także przypominacze o przyjazdach i wyjazdach gości czy innych ważnych wydarzeniach i ustaleniach. Służy temu także moduł kontroli przyjazdów/wyjazdów, który nie pozwoli pominąć wszelkich szczegółów związanych z pobytem gości. Aby monitorować pracę całego obiektu, do dyspozycji jest także moduł raportów i analiz, dostarczający niezbędnych informacji do podejmowania precyzyjnych decyzji w przyszłych okresach. Jedną z najważniejszych funkcjonalności NFhotel jest również możliwość dodania na stronę www swojego obiektu funkcji rezerwacji online. Serdecznie zapraszamy do nawiązania współpracy i rozpoczęcia korzystania z programu NFhotel.

Chcesz wypróbować program? Zadzwoń lub napisz: TEL. 509 20 20 60, biuro@netfactory.pl

Zobacz:

Dodano: 2015-11-12
Komentarze (2)
Pensjonat*** Karkonoski SPA 7.12.2015 09:29

Nasz Pensjonat używa NFhotel'u już jakiś czas. Możemy powiedzieć, że bardzo nas zadowala i spełnia nasze oczekiwania, przede wszystkim dotyczące: szybkości dodawania rezerwacji, dobrego panowania nad przyjazdami i wyjazdami Gości, niskiego ryzyka błędów i łatwości obsługi. To wszystko + rezerweacja online, którą dodaliśmy na stronę nas przekonuje i polecamy!

Bałtyk Resort 7.12.2015 09:32

Polecamy jeśli ktoś szuka nowego, prostego w obsłudze, szybkiego, bezbłędnego i TANIEGO programu hotelowego. My korzystamy i jesteśmy bardzo zadowoleni. Mamy też z tego rezerwację online. Super są też analizy i raporty.

Dodaj komentarz