Gdzie powstanie kolejny Gołębiewski?

GDZIE POWSTANIE KOLEJNY GOŁĘBIEWSKI?

 Hotele Tadeusza Gołębiewskiego od lat budzą skrajne emocje. Jedni są zachwyceni, a inni zbulwersowani. Nie od dziś wiadomo, że każdemu się nie dogodzi. Z tego co widać interes idzie bardzo dobrze i w 2020 roku ma być oddana do użytku część nowego hotelu w Pobierowie. To już piąty Gołębiewski w Polsce i zapewne nie ostatni. 

 Jeszcze nie tak dawno cały Karpacz żył budową Pana Tadeusza. W mieście aż wrzało od gorących dyskusji i plotek na ten temat... -bo nie pasuje do otoczenia, bo dużo większy niż w projekcie, kto na to pozwolił.. Protestowali mieszkańcy i miłośnicy Śnieżki. Dodam, że na chwilę obecną poruszanie się samochodem po Karpaczu w sezonie to istny dramat. Za dużo turystów za mało dróg, za mało parkingów. Jedno jest pewnie, nieprzestrzeganie przepisów i płynące za tym konsekwencje nie są straszne inwestorowi. 

 W Pobierowie powstaje największy hotel w Polsce, którego inwestorem jest nie kto inny, jak Tadeusz Gołębiewski. Obiekt ma pomieścić aż 3 tysiące osób. To więcej niż liczba mieszkańców Gminy Rewal. Wyobrażacie sobie taką ilość osób na pobliskiej plaży? Hotele Gołębiewski słyną przede wszystkim z rozmachu i afer. Budowa giganta budzi nie mniejsze kontrowersje niż w Karpaczu. Po pierwsze- powstaje on w sercu lasu i na jego budowę poświęcono 1,5 tysiąca drzew, które musiały zostać wycięte. Kolejna sprawa to położenie wydm w pobliżu i sama wielkość budowli. Hotel ma mieć 13 pięter, z czego 11 nad ziemią. Gorącym tematem jest również dyrektor hotelu w Pobierowie- został nim były wójt Gminy Rewal, który za swojej kadencji sprzedał działkę w Pobierowie Tadeuszowi Gołębiewskiemu. 

 Znajdą się wśród nas i fani sieci hoteli Gołębiewski, którzy już nie mogą się doczekać otwarcia obiektu w Pobierowie. Jednego Panu Tadeuszowi zarzucić nie można- interesy to on potrafi robić z rozmachem. Nasuwa się więc pytanie.. 

 Gdzie powstanie kolejny Gołębiewski w Polsce? Bo umówmy się, to tylko kwestia czasu. Który region Polski stanie się kolejną ofiarą Gołębiewskiego? 


REKLAMA
Zobacz NFHotel Channel Manager! Narzędzie które zsynchronizuje automatycznie kanały rezerwacji: Booking.com, Expedia, Airbnb, Hotels.com, Noclegi.pl, Nocowanie.pl booking engine na stronie www i wiele innych. Do tego chmurowy PMS dzięki czemu program hotelowy masz zawsze przy sobie.
Dodano: 2019-07-12
Komentarze (3)
Anonim 1.06.2021 15:01

Niszczenie pięknej przyrody! Skandal, że nasz rząd na to pozwala!

Anonim 1.06.2021 15:53

Jestem zdecydowanie na nie. Brak spójności architektonicznej i dodatkowo niszczenie środowiska.

Anonim 23.01.2022 22:23

Gołębiewski buduje molochy które potem nie są remontowane. Zamiast odnowić to co jest w Mikołajkach budują kolejne…

Dodaj komentarz