Park linowy Revolta

Park linowy Revolta w Pogorzelicy to miejsce stworzone przez pasjonatów sportu, adrenaliny i emocji. Poszukiwacze mocnych wrażeń z pewnością znajdą tu coś dla siebie.

Przygotowane są tu 4 trasy o różnych poziomach trudności. Jest specjalnie przystosowany szlak dla dzieci od lat trzech, krótka trasa dla osób powyżej 140 cm wzrostu, trasa długa, również dla osób powyżej 1,4 m i trasa wysoka, zawieszona na wysokości od 9 do 11 metrów i przeznaczona dla osób o wzroście powyżej 155 cm i wieku od 13 lat.

Trudność i rodzaj przeszkód są urozmaicone dodatkowo dzięki pagórkowatym terenom. Nie zabrakło tu także ekstremalnych zjazdów tyrolskich, z których najdłuższy mierzy sobie aż 50 metrów. Profesjonalne zabezpieczenia i pomocni instruktorzy zapewniają poczucie bezpieczeństwa.

W parku można również zorganizować imprezy okolicznościowe, wypady integracyjne dla firm, czy sesje zdjęciowe.

Dodaj opinię

Ocena ogólna:        

Dla dwojga:        

Dla dzieci:        

Dla dorosłych:        

Dla seniorów:        

Komentarze (1)

Anonim 23.04.2019 08:18

W Pogorzelicy byliśmy w zeszłym roku. Jedno z miejsc jakie odwiedziliśmy to był właśnie Park linowy Revolta. Miejsce godne polecenia. Każdy znalazł coś dla siebie, ja mimo lęku wysokości pokonałam dwie trasy. Najmłodsze z dzieci ma 6 lat i doskonale poradziło sobie z przejściem. Jestem z nas dumna ;)

Dodaj komentarz