Park linowy Gibon

Park linowy Gibon w Rewalu to fantastyczne miejsce na aktywne spędzenie wolnego czasu. Dostępnych jest tu aż 12 tras z łączną ilością 153 przeszkód. Dodatkowo znajdują się tutaj również dwie trasy szkoleniowe, boiska do gry w bule oraz siłownia na świeżym powietrzu. Wszystkie trasy zróżnicowane są pod względem trudności, długości czy ilości przeszkód.

Wszystkie sprzęty oraz przeszkody spełniają rzecz jasna rygorystyczne normy, zapewniające 100% bezpieczeństwa. Również instruktorzy to wykwalifikowana i dobrze wyszkolona kadra, służąca pomocą w każdej chwili.

Park otwarty jest w lipcu i sierpniu oraz w wybrane weekendy we wrześniu.

Tomasz Oleszek Tomasz Oleszek
1.01.1970 01:00

Dodaj opinię

Ocena ogólna:        

Dla dwojga:        

Dla dzieci:        

Dla dorosłych:        

Dla seniorów:        

Komentarze (2)

Anonim 18.04.2019 09:12

W Rewalu nie można się nudzić :) Byliśmy tam na wakacjach i odwiedziliśmy park linowy Gibon. Dzieciaki były zachwycone, my również. Polecamy.

Anonim 7.07.2021 14:52

Świetne miejsce z różnymi poziomami trudności (byliśmy z 8 i 13 latką). Instruktor wszystko osobiście tłumaczy na testowej trasie a później dziecko musi samo przejść ta próbę. Dopiero później może wejść na właściwą trasę. Dzieci były zachwycone. Byliśmy poprzednio także w Ustroniu Morskim i również dzieci były bardzo zadowolone. Polecam szczególnie w upalne popołudnie, można miło spędzić czas w przyjemnym cieniu drzew. Polecam!

Dodaj komentarz