Motylarnia w Niechorzu

Barwne wzory, mieniące się niesamowitą gamą kolorów. Sceneria rodem z najpiękniejszych bajek naszej młodości, symbol szczęścia, miłości i romansu… oczywiście polskie wybrzeże o zachodzie słońca! Ale jeśli już macie za sobą spacer po naszym rewalskim wybrzeżu, mamy dla was jeszcze jedną atrakcję! Każdy kto pamięta sceny rodem z “Pięknej i Bestii” oraz innych bajek Disney’a, wie jaką rolę w takich scenach odgrywały...motyle. Drogie Panie, która z was nie chciała być kiedyś w miejscu, gdzie wokoło latają egzotyczne stworzonka, a wy same czujecie się jak księżniczki? No i Panowie… wasze partnerki na pewno będą wdzięczne za taki pełen zmysłowości wypad! :)

Jeśli szukacie takiej właśnie okazji, jest na wyciągnięcie ręki - w Niechorzu otwarta jest nadmorska Motylarnia. O ile na świecie życie ponad 30 000 gatunków motyli (w Polsce ucinamy jedno zero i mamy okrągłą liczbę 3 tysięcy gatunków milusińskich!), to w wyżej wymienionej atrakcji znajdziecie tyle odmian, że ciężko będzie wam zliczyć. Są nawet swoiści “królowie” wśród motyli, jak na przykład afrykański Monarcha oraz singapurski Żeglarz. A jeśli sam przepiękny widok to za mało, do dyspozycji są pracownicy, którzy zapewne niejednego zaskoczą ciekawostkami z życia tych kolorowych owadów!

Każdy spędzający czas na wybrzeżem rewalskim nie powinien napotkać przeszkód by zafundować sobie nie zapomniane wrażenia - oprócz faktu, że mamy do czynienia ze swoistym wyjątkiem, to każdy, kto lubi strzelić sobie kilka pamiętnych fotek, będzie mógł wyjść stamtąd bogatszy o kilka perełek - wyobraźcie sobie minę znajomych na Facebooku, kiedy wrzucicie zdjęcie z przepięknym motylem ozdabiającym waszą głowę niczym korona! Normalnie pękną z zazdrości!

Pozostaje tylko życzyć wam dobrej zabawy i niesamowitych wspomnień!

Dodaj opinię

Ocena ogólna:        

Dla dwojga:        

Dla dzieci:        

Dla dorosłych:        

Dla seniorów:        

Komentarze (0)

Dodaj komentarz